Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Edelgran

Edelgran on tegutsenud turul aktiivselt juba 8 aastat, tuues klientideni paljud tuntud brändid, laialdase ja innovaatilise tootevaliku. Lisaks igapäevasele hulgimüügile on meil aastate jooksul välja kujunenud oma bränditooted ehk Edelgrani kaubamärki kandvad tooted. Edelgrani brändi alla kuuluvad kaks peamiselt tootegruppi – dekoratiivkivid ja kuusejalad.

Dekoratiivkivide müügi valdkonnas oleme turul tuntud just oma laialdase valiku ja suure laoseisu poolest. Meie valikust leiab ligikaudu 100 erinevat dekoratiivkivi või- klaasi, lisaks erinevaid astmed ja rahnud. Pidevalt uuendame ka oma sortimenti ning toome turule uusi tooteid. Meie eeliseks on ka lai pakenditüüpide valik, vastavalt kliendi soovile. Dekoratiivkive on võimalik osta nii väiksemas koguses kuni suurte hulgikogusteni, lisaks tegeleme eriprojektidega

Tasub mainida, et kuusejalgade müügist saigi Edelgran alguse. Alustades aastal 2013 jõulukuuskede müügiga ning juba järgneval aastal lisandusid kuusejalad tootevalikusse. Ehk oleme kuusejalgu müünud juba alates aastast 2014  ja meie tootevalikust on läbi käinud sajad erinevad kuusejalad. Seetõttu teame, mis on hea ja mida kliendid soovivad. Tänaseks on meil välja kujunenud kümmekond enda brändi kuusejalga, mille valikust leiab nii traditsioonilisi kui ka kiirkinnitusega kuusejalgu. Kõik on erineva disainiga ning täitmaks klientide erinevaid soove. Valikust leiab pea igale jõulupuu kõrgusele sobiva kuusejala, lisaks on meie kuusejalad erinevast materjalist (puit, metall, plastik) ja väiksema või suurema veeanuma mahuga kuusejalad.