Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

E-poe müügitingimused

Kuidas osta kaupa Edelgrani e-poest?

MÜÜGITINGIMUSED

 • Müügitingimused kehtivad Edelgran.eu e-poe klientide (edaspidi Ostja) ja Edelgran OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 • Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Edelgran.eu internetipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 • Edelgran OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Edelgran.eu internetilehel.
 • Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega.

Toodete valimine

 • Valige e-poest välja sobiv toode.
 • Määrake ostetava toote kogus. Kui soovite osta rohkem, kui ühe toote, siis klikake + märgiga nuppu.
 • Toote kogust saate vähendada – märgiga nupul klikates.
 • Lisage toode ostukorvi klikates nupul “lisa ostukorvi”.
 • Toote kogust saate hiljem muuta ka ostukorvis.

Kui olete ostukorvis muutnud toote kogust, siis tuleb vajutada nuppu „Uuenda ostukorvi“.

Tellimuse vormistamine

 • Ostukorvist liikuge edasi tellimust vormistama klikates nupul “Edasi”.
 • Järgmisena tuleb täita lahtrid tellija andmetega. Kõik tärniga märgistatud lahtrid on kohustuslikud. Pärast tellija andmete sisestamist tuleb valida endale sobiv maksmisviis (arvega või pangalingi kaudu). Edasi tuleb valida kauba kohaletoimetamise viis ning sooduskood selle olemasolul.
 • Selgitava teksti lahtrisse võite lisada infot, mis teie arvates võib tellimuse täitmisel oluline olla.
 • Kindlasti tuleb teha märge kastikesse „Nõustun tingimustega“. Enne tingimustega nõustumist loe kindlasti tingimused läbi, et vältida hilisemaid arusaamatusi.
 • Peale andmete sisestamist ja tingimustega nõustumist vajutage nuppu „Esita tellimus“.

Tellimuse kinnitamine

 • Olles esitanud kõik andmed tellimuse täitmiseks ja vajutanud nupule “Esita tellimus”, olete nõustunud ostutingimustega ning Teile väljastatakse tellimuse kinnitus.
 • Tellimuse andmed kuvatakse ekraanile ning samuti saate selle välja printida. Tellimuse kinnitus saadetakse ka Teie poolt märgitud e-mailile. Ostja on vastutav oma tellimuskirja õigsuse ees.

Maksmine

 • Toodete ja transpordi eest tasutakse pangalingi kaudu või arve alusel arvel märgitud Edelgran OÜ arveldusarvele.
 • Müüjal on õigus tellimus tühistada, kui makse pole laekunud Edelgran OÜ arveldusarvele hiljemalt arvel märgitud kuupäevaks.
 • Tellimust asutakse täitma pärast makse laekumist.

Maksmine arvega

Teie e-mailile saadetakse tellimuskinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse.

Maksmine pangas

Valige makse tegemiseks sobiv pangalink (Swedbank, SEB) ja sooritage makse. Pärast makse kinnitamist vajutage kindlasti nupukest „tagasi kaupmehe juurde”. Pärast makse sooritamist saadetakse Ostja e-mailile arve.

Transport

Tellitud kauba toimetame kas kulleriga Ostja poolt märgitud aadressile või Ostja  poolt valitud lähimasse SmartPOST või Omniva pakiautomaati. Vali kõige mugavam kättetoimetamisviis!

Lattu ise järele – saatmiskulu 0 €

Tellitud kaubale võib Ostja järele tulla ka ise, mistõttu tellimusele transpordi tasu ei lisandu. Kauba saab kätte Edelgran OÜ laost Veerme 23, Tallinn tööpäevadel kella 8.00 – 17.00ni.

Enne kaubale järgi tulemist peab Ostja kindlasti helistama Müüja klenditeeninduse telefoninumbril +372 56 906 996 ja Müüjaga kauba kättesaamise aja kokkuleppima.

Kulleriga koju või tööle

Üldjuhul toimetab kuller saadetise kohale järgmisel tööpäeval, kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Edelgran OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13.00. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval pärast kella 13.00, postitame tellimuse esimesel võimalusel kuid mitte hiljem, kui järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval.

Kui tellimus esitatakse riiklikul pühal, saadame kauba teele sellele järgneval tööpäeval pärast makse laekumist.

Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9.00-17.00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades.

Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine.

Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja.

Täpsem info:https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad).

Kättetoimetamine Itella SmartPOSTI kaudu

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti.

Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks või telefoni 611 5511).

Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail.

Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile saate paki automaadist kätte. 

Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

Tarneaeg

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul (tooted, mis on kohe saadaval). Palun jälgige toote saadavust, kui toote juures on kirjas „Uuri täpsemat saadavust SIIT“, siis ei tarvitse toodet laos olla või on piiratud koguses.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit, võtke meiega palun ühendust e-maili või telefoni teel.

Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine

Ostjal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Müüja e-mailile edelgran(at)edelgran.eu vastavasisulise teate koos tellija nime, tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga või helistades Edelgran OÜ klienditeenindusse numbril +372 56 906 996.

Olles kauba kätte saanud on Ostjal õigus kaup vahetada sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 1 – 21 päeva jooksul (va jõulupuud, pärjad, kuuseoksad).

Tagastatud kauba pakend ega kaup ei tohi olla mingil määral rikutud ja tooted ei tohi olla kasutatud. Tagastatav kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kauba tagastamisel ei tagastata kauba transpordikulu.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.

Garantiivigade eest vastutab kauba tootja.

Hind

Edelgran OÜ e-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes. Kõik hinnad sisaldavad 20%-list käibemaksu.

Garantii ja toote mittevastavus nõuetele

Edelgran.eu e-poes müüdavate kaupade eest vastutab kauba tootja. Garantiid vahendab kauba maaletooja.

Tootja ei vastuta:

 1. Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
 2. Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
 3. Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Toote nõuetele mittevastavusest palume teatada e-mailile edelgran(at)edelgran.eu või telefonile +372 56 906 996.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode. Toote tagastamise transpordikulud kompenseerib Müüja.

Ostjale kantakse tagastatud kauba eest tasutud summa koos transpordikuluga Ostja pangakontole hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.

Avastades toote mittesobivuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult 7 päeva jooksul esitades e-mailile edelgran(at)edelgran.eu vastavasisulise pretensiooni.  Kui Ostja on toodet kasutanud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata Ostja pretensioone.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirma, SmartPOST.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Ostja ja Müüja vahel seoses Edelgrani e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tallinna Linnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

Toodete juures olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil +372 56 906 996  või e-maili aadressil edelgran(at)edelgran.eu.

Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

Vastutus ja vääramatu jõud

Edelgran OÜ vastutab Ostja ees ja Ostja vastutab Edelgran OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Edelgran OÜ ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Edelgran OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).