Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Kuusejalad & Kuusemüügitarvikud

Oleme turul kogenenud hulgimüüjad ja tunneme oma tegevusvaldkonda hästi. Kuusejalgade hulgimüügiga oleme tegelenud juba 8 aastat.

Oleme ühe suurima kuusejalgade valikuga turul olevatest Eesti hulgimüügi ettevõtetest. Paistame silma oma laialdase kuusejalgade valiku poolest. Meie toodete seast leiab nii maailma tuntud brändide kusejalgu kui ka vähem tuntumaid.

Meie jaoks on oluline hinna ja kvaliteedi suhe, pakume oma hulgiklientidele konkureerimis võimelisi hindu ja kiiret transporti.

Peamine rõhk on meil kiirkinnitustega kuusejalgadel, mille kasutamise lihtsust ja mugavust meie kliendid hindavad. Kiirkinnitusega kuusejalgade valikust leiab soiva jala igas suurusel puule. Lisaks leiab meie tootevalikust ka traditsioonilisi kuusejalgu, mille valik on mitmekesine, et iga üks leiaks endale sobiva.

Oleme oma klientidele alati toeks vaid telefonikõne või e-maili kaugusel. Teeme tootekoolitusi, anname kaasa täiendavat lisamaterjali toodete kohta. Garantiijuhtumitele reageerime kiirelt ning lahendame koheselt. Varuosasid on kohe saadaval ning tänu sellele on ooteaeg lühike ning teenindus kiire.

Kuusejalast ilma kuuseta ei ole kasu. Talvehooajal tegeleme ka kuusemüügiga ning müüme kõiki vajalikke tarvikuid edukaks kuusemüügi hooajaks. Meie tootevalikust leiab kvaliteetseid kuuse pakketorsi, pakkevõrke ja tarvikuid-  kõik vajalik, et kuusemüük sujuks kiirelt ja muretult! Pakume oma klientidele ka pakketorude rendivõimalust, seda mõistliku hinnaga ja ilma lisakohustusteta, mis on ideaalne lahendus kui ei ole soov toodet välja osta.

Tekkis huvi kuusejalgade müügi vastu enda poes või hoopis vajad kuusemüügitarvikud? Võta meiega ühendust ja leiame Sulle sobiva lahenduse!

Kontakteeru otse tootejuhiga: christmas@edelgran.eu