Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Transport

Tarneaeg

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist hiljemalt järgmise või ülejärgmise tööpäeva jooksul (tooted, mis on kohe saadaval). Palun jälgige toote saadavust, kui toote juures on kirjas „Hetkel laost otsas, uuri saadavust…“, siis ei tarvitse toodet laos olla või on piiratud koguses.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit, võtke meiega palun ühendust e-maili või telefoni teel.

Transport

Tellitud kauba toimetame kas kulleriga Ostja poolt märgitud aadressile või Ostja poolt valitud lähimasse SmartPOST või Omniva pakiautomaati. Vali kõige mugavam kättetoimetamisviis!

Kui sinu tellimus on suurem kui 59€ saadame kauba pakiautomaati TASUTA. Tingimusel, et tellitud kaup mahub pakiautomaati!

Lattu ise järele – saatmiskulu 0 €

Tellitud kaubale võib Ostja järele tulla ka ise, mistõttu tellimusele transpordi tasu ei lisandu. Kauba saab kätte Edelgran OÜ laost Veerme 23, Tallinn tööpäevadel kella 10:00– 17.00ni.

Enne kaubale järgi tulemist peab Ostja kindlasti helistama Müüja klenditeeninduse telefoninumbril +372 56 906 996 ja Müüjaga kauba kättesaamise aja ja koha kokkuleppima.

Kulleriga koju või tööle

Üldjuhul toimetab kuller saadetise kohale järgmisel tööpäeval, kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Edelgran OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 15.00. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval pärast kella 15.00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval.

Kui tellimus esitatakse riiklikul pühal, saadame kauba teele sellele järgneval tööpäeval pärast makse laekumist.

Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 8.00-17.00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine.
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja.

Täpsem info :https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad).

Kättetoimetamine Itella SmartPOSTI kaudu

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks või telefoni 611 5511).

Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile saate paki automaadist kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.