Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Meist

Tegeleme innovatiivsete ja eristuvate kaupade hulgimüügiga.

Edelgran OÜ on Eesti hulgimüügiettevõte, mis alustas tegevust 2013 aastal. Aastate jooksul on meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks kujunenud ajakujunduseks vajalike dekoratiivkivide ning grillide ja tarvikute hulgimüük.Lisaks sellele leiab meie tootevalikust suurel hulgal erinevaid kuusejalgu ja jõulukaupu.

Meie motoks on pakkuda vaid huvitavaid tooteid ning samas pakkuda kliendile mugavust, et tootegrupi raames oleks meie kliendil võimalikult lai tootevalik.

Ajalugu
  • Edelgran OÜ loodi aastal 2013 ning algselt alustati jõulukuuskede jaemüügi ettevõttena.
  • Aastal 2014 lisandusid valikusse kiirkinnitusega kuusejalad, mida hakkasime pakkuma ka hulgitootena. Olime selle kaubagrupi puhul esimesed pakkujad meie piirkonnas. Algas teavitustöö, et selgitada kui lihtne võib olla kuusejala paigaldus.
  • Aastal 2016 lisasime sortimenti dekoratiivkivid. Põhjuseks oli isiklik vajadus, sest toonane Eesti sortiment ei olnud kaugeltki piisav. Soovisime tarbijatele pakkuda mugavus- ja ilutoodet, mis turult puudu oli.
  • Aasta hiljem (2017) lisandusid keraamilised grillid ja tarvikud. Nägime keraamilise grilli suurt kasutegurit kodusele grillmeistrile ja meie soov oli tuua tarbijatele taskukohase hinnaga tooted koju kätte. Kuna keraamiliste grillide turg täitus aasta hiljem erinevate tegijatega, siis nägime enda meeskonna baasil vajadust tooteid edasi arendada. Aastal 2019 realiseerus see enda grillibrändi Dreamfire® registreerimisega. Saime hakata looma enda tooteid. Nimevalikul osales rahvusvaheline zürii, grillibrändi koduleheks sai https://dreamfiregrill.com
  • Alates aastast 2020 oleme sõlminud erinevate brändidega esindusõigusi, jätkuvalt eesmärgiga pakkuda atraktiivset valikut.

Meie meeskonda kuuluvad tulihingelised grillisõbrad, sealhulgas korduvalt pärjatud grillisportlased. Grillitooteid loome enda grillisportlaste nõudlikke vajadusi silmas pidades.

Enamusel meist on koduaed kaunistatud dekoratiivkividega. Sest teame, et kivide kasutamine on sisuliselt hooldusvaba ja samas silmailu on konkurentsitu.

Jõulude ajal me kasutame loomulikult Edelgrani enda vaid sekunditega kinnitatavaid kuusejalgu.

Klient on meil nagu sõber kellega jagame isiklikke kontakte ja aitame ning nõustame igal ajal kui vähegi võimalik. Meile on tähtis kliendi rahulolu ja rõõm meiega äri ajades või suheldes!