Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Yakiniku

Edelgran OÜ on Yakiniku grillide ja grillitarvikute ametlik maaletooja ja esindaja Eestis.

YAKINIKU® Kamado ja Shichiriniga on võimalused lõputud. Arvukad toiduvalmistamismeetodid, nagu madalal temperatuuril toiduküpsetamine, otsene ja kaudne grillimine, röstimine või küpsetamine, kõik on võimalik! Roogade valmistamist on võimalik kraadi täpsusega kontrollida. Lisaks saab mudeleid laiendada paljude tarvikutega, et erinevaid küpsetustehnikaid rakendada.

YAKINIKU®  Kamado grillidel on luksuslik must välimus ja kasutatud on parimaid materjale. Tänu eriti paksule keraamikale koos kordieriidiga ja roostevabast terasese (tüüp 304) kasutamisele on YAKINIKU® Kamado kuumakindluse osas parim ja talub kõiki ilmastikutingimusi nagu ei ükski teine grill! Tuhasalv ja söekorv võimaldavad tuhka ja sütt hõlpsalt eemaldada. YAKINIKU® Kamado lisavarustuses on ainulaadne laastukühvel. Selle asendamatu tarviku abil saate hõlpsasti lisada suitsulaaste ilma oma Kamado kaant avamata ja soojust kaotamata.

Lisaks Kamadole on YAKINIKU® välja töötanud Shichirini. Shichirin, mida nimetatakse ka Konroks, on valmistatud Jaapanis traditsioonilisel viisil dolomiidist või jõe savist. YAKINIKU® Shichirin on valmistatud kvaliteetsest keraamikast, mis võimaldab sellel jõuda temperatuurini kuni 1000 °C! Ümmarguse Shichiriniga grillimise eripära on seltskondlik istumine tule ümber. Ristkülikukujulist versiooni kasutavad kokad sageli väikeste, rafineeritud roogade valmistamiseks, mis vajavad suuremat täpsust.

Binchotan – Jaapani must kuld

Binchotani toodetakse traditsioonilisel viisil, ilma kemikaale lisamata. Binchotan põleb pidevalt, kuni 4-6 tundi ja temperatuurini kuni 950 °C.  Ideaalne kasutamiseks YAKINIKU® Shichirinis!

KUIDAS KÕIK ALGUSE SAI?