Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Grillid & Tarvikud

Meie Kamado grillide valik on kindlasti üks Eesti suurimaid ja erikülgsemaid. Kõige tugevam ja suurim bränd, mida Edelgran pakub on meie oma Dreamfire. Meie valikus on 8 põhimudelit ja hulgaliselt lisavarustust ning tarvikuid. Kõik meie poolt müüdavad Kamadod on disainitud Eestis ning on mõeldud töötama meie kliimas ja iga ilmaga.

Me ei müü Sulle lihtsalt grilli, koos grillide ostuga koolitame me välja ka Sinu meeskonna, et nendel omakorda oleks hea ja kindel tunne meie tooteid kliendile edasi müüa. Seega ei piirdu meie ja kliendi vaheline müük lihtsalt tehingus, vaid sinna juurde luuakse vajalik lisaväärtus. Tänaseks oleme käinud tegemas erinevaid grillikoolitusi ja tootetutvustusi üle Eesti ning korraldanud vahvaid kliendiüritusi.

Meie garantii ja järel teenindus on samuti üks kiiremaid ja mugavamaid, sest enamik varuosasid on kohe saadaval ning tänu sellele on ooteaeg lühike ning teenindus kiire. Oleme alati olemas toeks edasimüüjale.

Teiseks meie suureks suunaks on kvaliteetne grillsüsi. Dreamfire brändi alt müüme nii lepapuu kui ka tammepuu sütt. Meie müüdav süsi on suuretükiline, restorani kvaliteediga, 100% naturaalne ja pika põlemisajaga. Dreamfire süsi on klientide poolt kiidetud ja saanud palju positiivset tagasisidet. Samuti on meie süsi kasutusel paljudes restoranides.

Lisaks kamado grillidele on meie tootevalikus olemas maailmas tuntud Z Grills pelletgrilli, erinevad välikaminad ning väga suures mahus erinevaid grillitooteid, puidust suitsuklotse, külmsuitsu purusid ja lisatarvikuid. Suitsutoodete ja külmsuitsutoodete valikuga oleme ühed suurimad tegijad turul.

Kui tekib tahtmine grillida ning esimese hooga ei suuda välja mõelda, millist grilli valida siis pöördu kindlasti meie poole. Suudame leida parimad lahendused nii suurtele poekettidele kui ka eraisikutele.

Tahad olla kauplus, kus klient saab parima hinna ja kvaliteedi suhtega grilli- pöördu meie poole ja leiame Sulle poodi hea valiku grille ja lisavarustust!

Lähemalt brändidest ja toodetest :

Dreamfire

Eestis BBQ  fännide poolt disainitud Kamado ahjud teistele BBQ fännidele. Tooted on tehtud selliselt, et kasutaja saab vähese vaevaga nautida parimat toitu. Ekstra paks ja tihe keraamika, eridisainiga siibrid ja väliskuju. Roostevabast metallist alusraam, läbimõeldud küpsetussüsteemid ja lisavarustus. See ongi Dreamfire!

Täna on Dreamfire grillid uhkusega Eesti grilliturul, tegu on mitmekordsete BBQ võistluste võitjatega. Kui tahad, et Sinu pood oleks eriline ning Sinu kliendid soovivad mõistliku hinnaga väga head toodet siis Sinu valik on Dreamfire. Lisaks on Dreamfire brändi all ka suur valik välikaminaid.

Z Grills

Üks maailma hinnatumaid pelletgrillide tootjaid ning  Z Grills tooted saadaval ka Edelgranis. Z Grills pelletgrillid pakuvad kasutajale gaasigrillidelt tuntud mugavust ning söegrillilt tuntud mõnusat suitsust maitset. Pelletgrill on parim valik inimesele, kes armastab mugavust ja hindab oma aega. Lihtsalt vali omale sobiv tooraine, leia õige pellet ning käivita grill. Edasine on juba Z grilli teha. Kui liha on valmis, annab grill Sulle sellest teada ja pole vaja muud kui sööma asuda.

Suitsuklotsid, külmsuistu purud, laastud ja plangud.

Edelgran on arvatavasti üks Eesti suurimaid suitsutamise toodete edasimüüjaid. Meie valikust leiad nii lepa, tamme, õuna ja kirsi suitsutusklotse, kui ka eksootilisi avokaado, mandeli ja sidrunipuu suitsutusklotse. Lisaks on meil suur valik külmsuitsutooteid. Eraldi grupp on grilliplangud, mis on populaarsust kogunud ja jõudnud paljude edasimüüjate lettidele ning klientide koju.

Kontakteeru otse tootejuhiga: bbq@edelgran.eu