Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Grillid & Tarvikud

Edelgran OÜ on tegelenud juba 7a grillide ning grillitarvikute edasimüügiga. Meie meeskond koosneb kirglikest grillimisentusiastidest, kelle eesmärk on pakkuda parimaid grillimisega seonduvaid tooteid turul.

Edelgran OÜ töötab koos maailma juhtivate grillibrändidega tagamaks selle, et meie kliendid saaksid vaid parima kvaliteediga tooteid. Samuti pakume me laia valikut grillide lisavarustust.

Meie eesmärk on olla enamat kui tavaline edasimüüja ning selle tagamiseks koosneb meie meeskond tõelistest oma ala professionaalidest nii kaubanduses kui grillimises. See annab meile võimaluse pakkuda täielikku teenust – meie meeskond mitte lihtsalt ei müü Teile grille vaid viib läbi koolitusi Teie töötajatele ja aitab korraldada kliendiüritusi.

Edelgran OÜ eesmärk on olla usaldusväärne edasimüüja. Selle jaoks hoiame me alati laos piisavaid laovarusid, et pakkuda kiiret tarnet ning samas lahendada kiirelt ka kõik võimalikud tekkivad garantiijuhused. Meie laoseisus on lai valik erinevat tüüpi grille nagu näiteks kamadod, planchad, pelletgrillid ja palju muud. Samuti pakume me oma klientidele laia valikut lisavarustust ning suitsutustooteid ja grillsütt. Meie valikus leiab grille ning lisavarustust erinevates hinnaklassides ning midagi igale klienditüübile.

At Edelgran OÜ, we want to be the go-to destination for all of your grilling and BBQ needs. Our commitment to offering the best products and services has allowed us to build a reputation of excellence and reliability among our clients, we will continue to work hard to make sure that you have the best grilling experience possible. Thank you for choosing Edelgran OÜ as your supplier, we look forward to working with you.

Edelgran OÜ eesmärk on olla Teie usaldusväärne partner kõiges mis puudutab BBQ-d ning grillimist. Meie pühendumus parimatele toodetele ja teenustele on tekitanud meile usaldusväärsuse maine grillimise sektoris ning me jätkame seda teed, et tagada teile parim võimalik grillikogemus. Täname, et valisite oma tarnijaks Edelgran OÜ.