Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Dreamfire Kamado Comfy Home

Dreamfire Kamado Comfy Home

Dreamfire Kamado Comfy Home
Dreamfire Kamado Comfy Home
Dreamfire Kamado Comfy Home
Dreamfire Kamado Comfy Home
Dreamfire Kamado Comfy Home
Dreamfire Kamado Comfy Home
Dreamfire Kamado Comfy Home
Dreamfire Kamado Comfy Home

Dreamfire Kamado Comfy Home

649.00 

Dreamfire Kamado Comfy Home on kompaktne ja mitmekülgne kamado, mis võimaldab väikse grilliga luua suuri maitseid. See kamado sobib ideaalselt väikestele peredele ja liikvel olevatele inimestele, pakkudes väiksemas suuruses kõiki Comfy sarja erakordseid funktsioone. Oma eksklusiivse disaini, kaheastmelise küpsetussüsteemi, roostevabast terasest detailide ja piiratud eluaegse garantiiga on Comfy Home Teie tee unustamatute grillimiskogemuste juurde.

Laost otsas

Tootekood: 15659 Kategooria:

Dreamfire Kamado Comfy Home on kompaktne kuid võimas kamado, mis pakub erakordset grillimiskogemust väiksemas suuruses. Dreamfire Kamado Comfy Home on loodud väiksemate perekondadele või kohtadesse, kus ruumiga kitsas.

Dreamfire Kamado Comfy Home on parajas suuruses, et seda oleks võimalik vähese vaevaga mahutada panipaika, kuid sellest olenemata on tal olemas kõik suuremate kamadode omadused. Selle 37cm diameetriga küpsetuspind võimaldab korraga kahel korrusel küpsetada nii suussulavaid ribisid, tervet kana, maitsvaid burgereid kui ka pitsat.

Eksklusiivse kuusnurkse välisdisaini ja kütkestava sinise värviga on see kamado nii stiilne kui ka funktsionaalne. Comfy Home pakub mitmeid silmapaistvaid funktsioone, sealhulgas:

 • Kahetasandiline küpsetussüsteem LUX – Kaks tasandit, neli heavy-duty poolkuu roostevabast terasest resti, kaks keraamilist poolkuu deflektorplaati ja mugavad käepidemed kogu süsteemi tõstmiseks – see teeb Dreamfire Kamado Comfy tõesti paindlikuks grilliks, kus saad kasutada reste ja deflektoreid kümnetes eri konfiguratsioonides.
 • Dreamfire Meatspotter 100 Bluetooth termomeeter – Meie Bluetooth termomeeter Meatspotter 100 annab grillijale meelerahu ning võimaluse tegeleda muude asjadega samal ajal, kui Comfy valmistab järjekordset maitsvat rooga. Kui toit on valmis või grilli sisetemperatuur muutub seadistatust, siis Meatspotteri app telefonis annab sellest teada. Tänu lihtsasti kasutatavale app’ile koostöös suure taustavalgusega ekraaniga teevad grillimiskogemuse mugavamaks kui eales varem. Grilli peal toimuvat saab jälgida telefonist grillist eemal ja samas grilli kõrval näeb temperatuure suure ekraani pealt.
 • Puidust küljelauad riputuskonksudega – Eemaldatavad puidust küljelauad annavad grillile tööpinda, kuhu saab mugavalt asetada tarvikuid. Konksude otsa saab mugavalt riputada oma tangid, labidad, kindad ja palju muud.
 • Ekstratugevad roostevabast terasest restid – Dreamfire Kamado Comfy grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest restid, mis käituvad sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restidel on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabad poolkuu reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.
 • Roostevabast terasest ülemine siiber katusega – Comfy ülemisel siibril on pikk käepide koos kuumuskindla otsaga, mis tagab selle lihtsa ja ohutu kasutamise. Kvaliteetne roostevaba teras annab sellele suurepärase vastupidavuse ja vihmakatus teeb grilli väljas hoidmise muretuks aastaringselt. Olgu kui vihmane tahes õues, grill jääb seest kuivaks.
 • Roostevabast terasest söekorv – komplektis sisaldub lihtsalt kasutatav söekorv, tänu millele saab mugavalt lahti üleliigsest tuhast söe vahel ja kindlustada söele perfektne õhuvool. Enne kamado kasutamist tõsta söekorv grillist välja, raputa tuhk ja pisike söepuru välja ning aseta korv tagasi grilli sisse. Söekorviga ei teki iial probleemi, et söerest oleks tuhakihi all, mis hoiaks sütt efektiivselt põlemast.
 • Roostevaba jalaraam – komplektis on tugev roostevaba raam, millel on kvaliteetsed tugevad piduritega rattad. Jalaraam on disainitud vastupidama meie karmi kliimasse ning tänu roostevabale metallile ei hakka see roostetama ka talvel välitingimustes.
 • Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihend tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega. Kvaliteetne tihend ja kvaliteetne keraamika teevad Dreamfire Kamadod eriti kergelt kontrollitavaks ning hoiavad söekulu väga madalal.
 • Vihmakate – Dreamfire Kamado Comfy Home komplektis sisaldub kvaliteetne vihmakate, mis hoiab grilli puhtana ja kaitseb seda UV kiirguse, vihma, lume ja (õie)tolmu eest.
 • Lihtne monteerida – Dreamfire Kamado Comfy Home on suures osas eelmonteeritud, mis tähendab, et kokku peab panema vaid jalaraami ning keerama käepideme ja küljelauad külge. Kõik muu on juba eelmonteeritud ehk grill saab kokku juba alla 30 minutiga.
 • Piiratud eluaegne garantii – Dreamfire Kamado Comfy Homeil on piiratud eluaegne garantii keraamilisele korpusele. Me seisame oma toote kvaliteedi ja vastupidavuse taga, tagades Teie rahulolu aastateks.

Spetsifikatsioon:

 • Värv: Sinine
 • Kere välidiameeter: 43cm / 17”
 • Resti diameeter: 37cm (14.5”)
 • Küpsetusala kokku: 2153 cm2
Kaal 55 kg
Mõõtmed 53 × 54 × 73 cm

Sulle võib meeldida ka…