Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue
Dreamfire® Kamado Comfy Blue

1,099.00 

Laos (saab järeltellida)

Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue

Dreamfire® Kamado Comfy Blue

Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue
Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue
Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue
Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue
Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue
Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue

Dreamfire® Kamado Comfy Blue

1,099.00 

Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue on Eestis disainitud ning väljatöötatud kamado grill, mis on loodud iga aia pärliks. Comfy pakub unikaalset disaini, moodsat värvivalikut ning erakordselt head küpsetuskogemust. Mahlane liha, karamelliseeritud juurviljad, krõbedad küpsetised – Dreamfire Kamado Comfy Classic grilliga on ainsaks piiriks enda kujutlusvõime!

Dreamfire Kamado Comfy Classic on täisvarustuses kamado, mis tähendab et juurde tuleb osta vaid sütt ning liha ja saabki grillimisega alustada. Komplektis on juba kaasas mitmeastmeline küpsetussüsteem hajutitega, Bluetooth termomeeter Meatspotter 100, vihmakate, tuharoop jne.

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 15655 Kategooriad: ,
Share your love

Dreamfire Kamado Comfy Classic Blue on järgmiste omaduste ja lisadega:

Eksklusiivne kuusnurkadest koosnev välidisain – nüüd rohkemates värvides kui eal!
Ära lepi igavate disainidega – meie oleme täiesti nõus, et grill on tagaaias lisaks küpsetusvahendile ka disainielement. Comfy mudelitega võib kindel olla, et kamado on unikaalse ja maitseka disainiga, aga samas ei anna hetkekski järgi kvaliteedi ega funktsionaalsuse poolelt.

Kahetasandiline küpsetussüsteem LUX PRO – Kaks tasandit, neli poolkuu roostevabast terasest resti, kaks keraamilist poolkuu deflektorplaati ja mugavad käepidemed kogu süsteemi tõstmiseks – see teeb Dreamfire Kamado Comfy tõesti paindlikuks grilliks, kus saad kasutada reste ja deflektoreid kümnetes eri konfiguratsioonides.

Roostevabast terasest söekorv – Dreamfire Kamado Comfy Classic komplektis sisaldub lihtsalt kasutatav söekorv, tänu millele saab mugavalt lahti üleliigsest tuhast söe vahel ja kindlustada söele perfektne õhuvool. Enne Comfy kasutamist tõsta söekorv grillist välja, raputa tuhk ja pisike söepuru välja ning aseta korv tagasi grilli sisse. Söekorviga ei teki iial probleemi, et söerest oleks tuhakihi all, mis hoiaks sütt efektiivselt põlemast.

Uue disainiga FeatherTouch hing – revolutsiooniline uue disainiga hing, mis teeb Comfy Classicu kaane avamise sulgkergeks.

Dreamfire tuharoop – Teeb grillist alumisest sahtlist tuha eemaldamise lihtsaks. Sobib hästi ka söe segamiseks grilli sees!

Ekstratugevad roostevabast terasest restid – Dreamfire Kamado Comfy grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest restid, mis käituvad sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restidel on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabad poolkuu reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.

Roostevabast terasest ülemine siiber katusega – Comfy ülemisel siibril on pikk käepide koos kuumuskindla otsaga, mis tagab selle lihtsa ja ohutu kasutamise. Kvaliteetne roostevaba teras annab sellele suurepärase vastupidavuse ja vihmakatus teeb grilli väljas hoidmise muretuks aastaringselt. Olgu kui vihmane tahes õues, grill jääb seest kuivaks.

Dreamfire Meatspotter 100 Bluetooth termomeeter – Meie Bluetooth termomeeter Meatspotter 100 annab grillijale meelerahu ning võimaluse tegeleda muude asjadega samal ajal, kui Comfy valmistab järjekordset maitsvat rooga. Kui toit on valmis või grilli sisetemperatuur muutub seadistatust, siis Meatspotteri app telefonis annab sellest teada. Tänu lihtsasti kasutatavale app’ile koostöös suure taustavalgusega ekraaniga teevad grillimiskogemuse mugavamaks kui eales varem. Grilli peal toimuvat saab jälgida telefonist grillist eemal ja samas grilli kõrval näeb temperatuure suure ekraani pealt.

Mitmeosaline keraamiline tulepesa – Dreamfire Kamado Comfy Classic on unikaalse mitmeosalise tulepesaga. Mitmeosaline tulepesa talub suuri temperatuurimuutuseid, tänu millele ei pea enam iial muretsema sisemise keraamika purunemisele nagu klassikalise kamado tuleasemega. Metallraam teeb mugavaks tulepesa grillist välja tõstmise juhul, kui grilli on vaja transportida või põhjalikult puhastada.

Roostevabast terasest raam koos ekstra vastupidavate ratastega – Dreamfire Kamado Comfy komplektis on tugev roostevab raam, millel on kvaliteetsed rattad, tänu millele on kamadol stiilne kodu ja seda saab hõlpsasti liigutada.

Roostevabad detailid – Comfy kamadol on kõrgkvaliteetsed 304 roostevabast terasest osad, sealhulgas siibrid, raam, käepide ja metallvööd. Roostevabast terasest osadega ei pea muretsema, et kamadol läheks juba mõne kuuga metallosad rooste.

Vihmakate – Dreamfire Kamado Comfy komplektis sisaldub kvaliteetne vihmakate, mis hoiab grilli puhtana ja kaitseb seda UV kiirguse, vihma, lume ja (õie)tolmu eest.

Puidust küljelauad riputuskonksudega – Eemaldatavad puidust küljelauad annavad grillile tööpinda, kuhu saab mugavalt asetada tarvikuid. Konksude otsa saab mugavalt riputada oma tangid, labidad, laastude lisamise vahendi ja palju muud.

Ekstra paks ja tihe keraamika – Dreamfire Kamado Comfy keraamiline kere on tehtud ekstra paksust ja ekstra tihedast keraamikast, mis teeb Comfy eriti vastupidavaks ning paremini soojust hoidvaks kui teised kamado tüüpi grillid. Paks keraamika hoiab ka grilli välispinna jahedamana kui metallist grillidel, mis teeb omakorda kamado ka ohutumaks grillitüübiks.

Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihendamine tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega.

Piiratud eluaegne garantii – Piiratud eluaegne garantii keraamilisele kerele.

 

Spetsifikatsioon:

  • Värvid: Must, Sinine, “Tellis”, Hall
  • Kere välidiameeter: 56,5cm (22”)
  • Kere sisediameeter: 50cm (20”)
  • Resti diameeter: 47cm (19”)
  • Küpsetusala ühel tasandil: 1735 cm2
  • Küpsetusala kaheltasandil kokku LUX PRO süsteemiga: 3470 cm2
  • Eksklusiivne kuusnurkse mustriga disain

Kasutus ja garantiijuhend: https://dreamfiregrill.com/manuals/

Kaal 98.5 kg
Mõõtmed 69 × 76 × 88 cm

Sulle võib meeldida ka…