Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas

12.10 

Laos

Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas

Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas

12.10 

Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas kuni 600°C kuumust ning on hädavajalik abiline grillimisel. Võimaldab tõsta mugavalt kuumi potte, grillreste ning muud. Istub mugavalt kätte. NB! Olge ettevaatlik kuumade esemete käsitlemisel.

Laos

Tootekood: 15617 Kategooriad: , ,
Share your love

Kuumakindel grillimise kinnas on ainuõige asi, millega kamadot või ükskõik mis muud grilli kasutada kuna see annab võimaluse mugavalt tõsta kuumasid grillreste/pitsaplaate/kuumusehajutajaid ja kõike muud, mis grilli juures kuumaks läheb. Jah, hädapärast võib ka kasutada pajakinnast või keevitaja kinnast, kuid esiteks ei ole kumbki neist nii hea kuumakindluse tasemega ning teiseks on nad käes väga kohmakad (usu mind – maha kukutatud toitu täis grillrest teeb Su tuju väga halvaks). Korralik kuumakindel grillimise kinnas talub ka ~600°C kraadist kuumust, mis tähendab et 200°C juures oleva grillresti kindaga tõstmisel ei saa sa väga pikalt isegi aru, et käes olev grillrest soe oleks. Lisaks tagab ta esmatähtsa turvalisuse.

Millal meie kinnast kasutame? Lühike vastus on, et koguaeg kui me grilli juures midagi teeme (väljaarvatud toidu restile tõstmine või maha võtmine). Peamiselt aga selleks, et liigutada grillreste, eemaldada LUX süsteemi, et sütt juurde valada või et eemaldada/lisada kuumusejagajaid kuuma kamadosse.

Kaal 0.35 kg
Mõõtmed 27 × 15 × 1 cm