Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Kamado Joe

Edelgran OÜ on Kamado Joe ametlik maaletooja ja esindaja Eestis.

Kamado Joe® lugu.

Oleme kõik olnud olukorras, kus meile meeldib midagi teha, kuid oleme tööriista kvaliteedis pidanud pettuma. Võib-olla see ei lagune tükkideks, kuid see ei tööta nii nagu võiks. See oli Kamado Joe arusaam grillimisest. Neile meeldis ja nad tegid seda, kuid nädalavahetusest nädalavahetusse pidid nad oma grillides ja vaehendites pettuma. Nad teadsid, et on olemas parem viis- see inspireeris neid välja töötama paremat grilli. Kamado Joe® ei ole lihtsalt tootesari. See juhtub siis, kui kaks grillida armastavat meest hakkavad tõsiselt looma maailma parimat keraamilist grilli. Parem kvaliteet. Nutikamad funktsioonid. Uuenduslikumad tarvikud.

Kirg!

Kamado Joe loomise mõte ei ole kunagi olnud äri. See on grillimise ja BBQ elustiil, toiduküpsetamine vabas õhus ja selle kõige nautimine — see, mida armastavad kõik. Kamado Joe loojate eesmärgiks oli luua maailma parim keraamiline grill ja see eesmärk on kindlasti ka täidetud!

Kvaliteet!

Kamado Joe on investeering kogu eluks! Vastupidav ja reaalselt toimiva garantiiga grillahi. Kompromissitu kvaliteedistandard, seda nii ahju materjalidele kui disanile. Kvaliteet selle sõna kõige otsesemas mõttes! Vaieldamatult parim hinna ja kvaliteedi suhe! Kamado Joe grillid on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest ja on eluaegse garantiiga keraamilistele osadele.

Innovatsioon!

Alguspäevadest alates on Kamad Joe keskendunud nende probleemide lahendamisele, mida teised ei ole soovinud või osanud lahendada – seda kõike selleks, et inimesed saaksid parema grillimiskogemuse. Nad rahuldu keskpärasega, see on pühendumus, mis ilmneb selgelt Kamado Joe grillide omaduste ja võimalustega.