YAKINIKU Ümar Shichirin | Teppanyaki & Hibachi grill

200.00 

Laos

Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

YAKINIKU Ümar Shichirin | Teppanyaki & Hibachi grill

YAKINIKU Ümar Shichirin | Teppanyaki & Hibachi grill

200.00 

YAKINIKU® Shichirin on traditsiooniline Jaapani lauagrill. “Inimeste tugevdamine,” kõlab jaapanlaste moto. Inimeste kokku toomine, laua täitmine hea toiduga ja ära grillimine. Shichirinil grillimine ei ole ainult grillimine. See on hoopis teine ​​distsipliin. Rafineeritum, elegantsem ja väiksem. Sellel ristkülikukujulisel Shichirinil valmistate roogasid suure täpsusega.

Laos

Tootekood: YN800700 Kategooria:
Brand:YAKINIKU
Share your love

Shichiriniga saate pakkuda maitsvat õhtusööki, kus kõik külalised saavad nautida (suvist) gurmeed, olles ise oma lauakokk! Shichirin on väga populaarne ka talvegrillina. Kas soovite oma varikatuse all sõprade või perega Shichirini ümber istuda? See kõik on võimalik! Ümmargune Shichirin on standardvarustuses roostevabast terasest restiga, millel saab valmistada maitsvaimaid Jaapani roogasid.

Ümmarguse Shichirini grillimisala on 31 cm, mis sobib suurepäraselt väikeste lihatükkide, kala, köögiviljade küpsetamiseks. Shichirin sobib 4-6 inimesele.

Shichirin, mida nimetatakse ka Jaapani lauagrilliks, on valmistatud keraamikast kvartsi, kordieriidiga ja kuumutatud kõrgel temperatuuril. Keraamika muudab Shichirini ka väga kergesti puhastatavaks. Reguleerides ventilatsiooni liugureid, loote täiusliku õhuringluse, mis võimaldab teil temperatuuriga mängida ja kergesti kõrgeid temperatuure saavutada. Jaapani BBQ sobib suurepäraselt ka talviseks kasutamiseks, kuna keraamiline kate kaitseb ka vihma ja lume eest, muutes selle ilmastikukindlaks. Grill on kaunilt viimistletud bambusest ja roostevabast terasest detailidega.

Valmistage YAKINIKU® Shichirinil kõige maitsvamad Jaapani toidud!

Vaata videot Youtubes

Kaal 13 kg
Mõõtmed 42 × 42 × 20 cm