Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

steak champ plancha 1

Steak Cha mp plancha grillplaat roostevaba 4.2kg

Steak Cha mp plancha grillplaat roostevaba 4.2kg

129.95 

Steak Champ plancha grillplaat roostevaba 4.2kg on ideaalne vahend, millega grillil valmistada smash burgereid, steike, praetud mune või ükskõik mis toitu, mis tahab krõbedat koorikut. Steak Champ plancha on valmistatud 4mm paksust roostevabast metallist, mis teeb ta hooldevabaks ning praktiliseks toiduvalmistamise vahendiks.

Laost otsas

Tootekood: 10-5034 Kategooria:

Kirjeldus

Steak Champ plancha grillplaat roostevaba 4.2kg on ideaalne vahend, millega grillil valmistada smash burgereid, steike, praetud mune või ükskõik mis toitu, mis tahab krõbedat koorikut. Steak Champ plancha on valmistatud 4mm paksust roostevabast metallist, mis teeb ta hooldevabaks ning praktiliseks toiduvalmistamise vahendiks. Planchal on õrn kalle plaadi tagaosa suunas, mis tähendab et rasv ei tilgu plaadi esiotsast maha. Plaadil on ka väikesed rasva tilkumisaugud nurkades. Lisaks on planchal mugavad käepidemed, et planchad grillile ning maha tõsta.

Plancha sobib ideaalselt L/Classic mõõdus kamadodesse (Nagu näiteks Dreamfire Kamado Comfy Classic/Smokey, Kamado Joe Classic Joe ja Big Green Large).

380 x 280 mm grillipind (sobib nt 4-6 burgerile)
mõõdud 438 x 280 x 40 mm

Lisainfo

Kaal 5 kg
Mõõtmed 6 × 33 × 48 cm