Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Looduslik dekoratiivkivi Valge-must graniit 30/60 1000kg bigbag

Looduslik dekoratiivkivi Dalmaatsia graniit 30/60 500kg bigbag + TASUTA kojuvedu!

Looduslik dekoratiivkivi graniit valge
Looduslik dekoratiivkivi graniit valge2
Looduslik dekoratiivkivi graniit valge3

Looduslik dekoratiivkivi Dalmaatsia graniit 30/60 500kg bigbag + TASUTA kojuvedu!

409.00 

Looduslikud dekoratiivkivid sobivad multsi asenduseks peenardele, umbrohu kasvu takistamiseks ja niiskuse säilitamiseks mullas.Dekoratiivkivid on ideaalsed jalgteede rajamiseks aedadesse või sissesõidu teede katteks.Dekoratiivkivid sobivad suurepäraselt puude ja põõsaste jalustesse,mistõttu ei ole vaja muruniitmisel karta,et lähete puudele liialt lähedale ja vigastate pinnapealset juurestikku või puutüve katvat koort.

Samuti saab dekoratiivkive kasutada näiteks tiigipõhjade või kallaste katmiseks,dekoratsioonina lillepottides või lihtsalt kaunistuselemendina.

Dekoratiivkivid on kaks korda pestud ja trummeldatud.

Pildid on illustratiivsed.

Kulunormid: Et täielikult ära katta kivide alla jääv pinnas, on vaja ca 50kg kive 1 ruutmeetri kohta. Kihi paksuseks teeb see 5cm. Kui dekoreeritav pind jääb kaugemale, saab arvestada mõnevõrra väiksema kuluga, olenevalt asukohast kuni 25% vähem. Kui kive kasutatakse auto- või kõnniteeks, tuleb seevastu arvestada suurema kuluga. Kulu oleneb sellest kas kasutatakse killustikuresti ja kui intensiivselt antud teed kasutatakse.

Dekoratiivkivid on pakendatud big-bag kottidesse. Big-bagid on alusel ning toimetatakse kohale Teie poolt soovitud aadressile.

Laost otsas

Tootekood: 15220B Kategooria:
Share your love
Kaal 500 kg
Mõõtmed 100 × 100 × 35 cm

Sulle võib meeldida ka…