Kamado küpsetussüsteem LUX XL 24″

151.48 

Laos

Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Kamado küpsetussüsteem LUX XL 24″

Kamado küpsetussüsteem LUX XL 24″

151.48 

Kamado küpsetussüsteem LUX XL suurendab Sinu kamado grilli küpsetuspinna kahekordseks lisades juurde teise grillresti taseme. Samuti annab küpsetusüsteem Lux võimaluse kasutada poolkuu kuumusehajutajaid, et luua oma kamados erineva temperatuuriga tsoone. Kamado küpsetussüsteem LUX XL sobib  Kamado Basic 24  Nordgarden 24 või teiste kamadodega, mille küpsetusrest on ~51,5cm.

Toode on kohati tuntud ka Divide & Conquer System nime all.

Laos

Tootekood: 15722 Kategooriad: ,
Share your love

Kamado küpsetussüsteem LUX XL suurendab Sinu kamado grilli küpsetuspinna kahekordseks lisades juurde teise grillresti taseme. Samuti annab küpsetusüsteem LUX võimaluse kasutada poolkuu kuumusehajutajaid, et luua oma kamados erineva temperatuuriga tsoone. Kamado küpsetussüsteem LUX XL sobib Kamado Basic 24  Nordgarden 24 või teiste kamadodega, mille küpsetusrest on ~51,5cm.

Näiteks kasutades vaid ühte poolkuu kuumusehajutajat saad ühel pool grillida liha madalal tasemel otsese leegi peal ning teisel pool kasutada hajutatud kuumust, et grillida kõrgemal küpsetustasemel köögivilju, mis ei soovi otsest kuumust. Komplektis on kaasas ka mugav pajahoidik, millega on mugav teha nt woki.

Küpsetussüsteem LUX XL on ühilduv ka muu lisavarustusega nagu näiteks malmrestide, malmist poolkuurestide / malmist poolkuuplaatidega.

 

Sisaldab:

  • 2x poolkuu grillrestid
  • 1x roostevaba pajahoidja
  • 2x poolkuu kuumusehajutajad
  • 1x funtsionaalset riiulisüsteemi
Kaal 12 kg

Sulle võib meeldida ka…