Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Kamado küpsetussüsteem LUX XL

149.00 

149.00 

Laos

Kamado küpsetussüsteem LUX XL

Kamado küpsetussüsteem LUX XL

149.00 

Kamado küpsetussüsteem LUX XL suurendab Sinu kamado grilli küpsetuspinna kahekordseks lisades juurde teise grillresti taseme. Samuti annab küpsetusüsteem Lux võimaluse kasutada poolkuu kuumusehajutajaid, et luua oma kamados erineva temperatuuriga tsoone. Kamado küpsetussüsteem LUX XL sobib  Kamado Basic 24  Nordgarden 24 või teiste kamadodega, mille küpsetusrest on ~51,5cm.

Toode on kohati tuntud ka Divide & Conquer System nime all.

Laos

Tootekood: 15722 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kamado küpsetussüsteem LUX XL suurendab Sinu kamado grilli küpsetuspinna kahekordseks lisades juurde teise grillresti taseme. Samuti annab küpsetusüsteem LUX võimaluse kasutada poolkuu kuumusehajutajaid, et luua oma kamados erineva temperatuuriga tsoone. Kamado küpsetussüsteem LUX XL sobib Kamado Basic 24  Nordgarden 24 või teiste kamadodega, mille küpsetusrest on ~51,5cm.

Näiteks kasutades vaid ühte poolkuu kuumusehajutajat saad ühel pool grillida liha madalal tasemel otsese leegi peal ning teisel pool kasutada hajutatud kuumust, et grillida kõrgemal küpsetustasemel köögivilju, mis ei soovi otsest kuumust. Komplektis on kaasas ka mugav pajahoidik, millega on mugav teha nt woki.

Küpsetussüsteem LUX XL on ühilduv ka muu lisavarustusega nagu näiteks malmrestide, malmist poolkuurestide / malmist poolkuuplaatidega.

 

Sisaldab:

  • 2x poolkuu grillrestid
  • 1x roostevaba pajahoidja
  • 2x poolkuu kuumusehajutajad
  • 1x funtsionaalset riiulisüsteemi

Lisainfo

Kaal 12 kg

Sulle võib meeldida ka…