Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Dreamfire Tammepuu grillsüsi 6kg
Dreamfire® Tammepuu süsi 6kg

14.90 

14.90 

Dreamfire Tammepuu grillsüsi 6kg

Dreamfire® Tammepuu süsi 6kg

Dreamfire® Tammepuu süsi 6kg

14.90 

Dreamfire Tammepuu süsi 6kg on kõrgekvaliteediline tammepuidust grillsüsi suure fraktsiooniga. Ideaalne süsi grillimiseks, restoranides kasutamiseks jne. Tamme süsi põleb kuni 2x kauem (üle 20h keskmise suurusega kamados) ning saavutab kõrgemaid temperatuure, kui lepasüsi.

Tootekood: 15797 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Dreamfire Tammepuu grillsüsi 6kg on kõrgekvaliteediline tammepuidust grillsüsi suure fraktsiooniga. Ideaalne süsi grillimiseks, restoranides kasutamiseks jne. Tamme süsi põleb kuni 2x kauem (üle 20h keskmise suurusega kamados) ning saavutab kõrgemaid temperatuure, kui lepasüsi.

Suurefraktsiooniline grillsüsi restoranidele ja grillisõpradele.

Suur ja ühtlane fraktsioon tagab ühtlase kuumuse ja ka söe kulu on väiksem. Sobib ideaalselt pikkade grillimiste ning suitsutamiste jaoks.

Dreamfire tammepuu süsi sobib ideaalselt nii väiksematele kui suurematele grillidele. Kuna Dreamfire tammepuu süsi on naturaalne, siis võib küpsetada ka otse süte sees. Dreamfire tammepuu süsi sütib kiiresti ilma keemiliste vedelike abita. Kuna söele pole lisatud süüteaineid ei võta see küpsetamisel üles liigset leeki ega tekita ülemäära suitsu! Seevastu annab ta toidule mõnusa suitsuse BBQ maitse ning aroomi.

Pakend 6kg.

Lisainfo

Kaal 6 kg