Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Dreamfire® Kamado Trendy Home stand alone

Dreamfire® Kamado Trendy Home stand alone

399.00 

Kodumajapidamisse sobiv lauapealne grill.

Dreamfire Kamado Trendy Home on ideaalne valik väiksematele peredele või gruppidele. Trendy seerias on meie kõige populaarsemad kamadod tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele. Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

Laos

Tootekood: 15656 Kategooria:

Dreamfire Kamado Trendy Home on oma hinnaklassis konkurentsitu. Siin on mõned Trendy Home funktsionaalsused ja lisad:

Ekstratugev roostevabast terasest rest – Dreamfire Kamado Trendy Home grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest rest, mis käitub sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restil on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabasid reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.

Roostevabad detailid – Trendy Home kamadol on kõrgkvaliteetsed 304 roostevabast terasest osad, sealhulgas siibrid, käepide ja metallvööd. Roostevabast terasest osadega ei pea muretsema, et kamadol läheks juba mõne kuuga metallosad rooste.

Ekstra paks ja tihe keraamika – Dreamfire Kamado Trendy Home keraamiline kere on tehtud ekstra paksust ja ekstra tihedast keraamikast, mis teeb Trendy Home eriti vastupidavaks ning paremini soojust hoidvaks kui teised kamado tüüpi grillid. Paks keraamika hoiab ka grilli välispinna jahedamana kui metallist grillidel, mis teeb omakorda kamado ka ohutumaks grillitüübiks.

Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihendamine tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega.

Suur valik lisatarvikuid saadaval – Dreamfire pakub palju erinevaid lisatarvikuid Dreamfire Kamado Trendy Home mudelile, mis teevad grillimise elamuse veelgi paremaks: küpsetusüsteemid, termomeetrid, katted jm.

Spetsifikatsioon:

  • Värv: Tumeroheline
  • Küpsetusala diameeter: 37cm (14,5”)
  • Grilli välidiameeter: 43cm (17”)
  • Garantii kuni 2 aastat
Kaal 40 kg
Mõõtmed 53 × 54 × 73 cm

Sulle võib meeldida ka…