Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas

11.90 

11.90 

Laos

Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas

Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas

11.90 

Dreamfire® extra kuumakindel grillimise kinnas kannatab kuni 600°C kuumust ning on hädavajalik abiline grillimisel. Võimaldab tõsta mugavalt kuumi potte, grillreste ning muud. Istub mugavalt kätte. NB! Olge ettevaatlik kuumade esemete käsitlemisel.

Laos

Tootekood: 15617 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kuumakindel grillimise kinnas on ainuõige asi, millega kamadot või ükskõik mis muud grilli kasutada kuna see annab võimaluse mugavalt tõsta kuumasid grillreste/pitsaplaate/kuumusehajutajaid ja kõike muud, mis grilli juures kuumaks läheb. Jah, hädapärast võib ka kasutada pajakinnast või keevitaja kinnast, kuid esiteks ei ole kumbki neist nii hea kuumakindluse tasemega ning teiseks on nad käes väga kohmakad (usu mind – maha kukutatud toitu täis grillrest teeb Su tuju väga halvaks). Korralik kuumakindel grillimise kinnas talub ka ~600°C kraadist kuumust, mis tähendab et 200°C juures oleva grillresti kindaga tõstmisel ei saa sa väga pikalt isegi aru, et käes olev grillrest soe oleks. Lisaks tagab ta esmatähtsa turvalisuse.

Millal meie kinnast kasutame? Lühike vastus on, et koguaeg kui me grilli juures midagi teeme (väljaarvatud toidu restile tõstmine või maha võtmine). Peamiselt aga selleks, et liigutada grillreste, eemaldada LUX süsteemi, et sütt juurde valada või et eemaldada/lisada kuumusejagajaid kuuma kamadosse.

Lisainfo

Kaal 0.35 kg
Mõõtmed 27 × 15 × 1 cm