Dreamfire® küpsetussüsteem LUX M

Dreamfire® küpsetussüsteem LUX M

Kuumakse al. 7.65€ / 18 kuud

119.00 

Dreamfire® küpsetussüsteem LUX M suurendab Sinu kamado grilli küpsetuspinna kahekordseks lisades juurde teise grillresti taseme. Samuti annab küpsetusüsteem Lux võimaluse kasutada poolkuu kuumusehajutajaid, et luua oma kamados erineva temperatuuriga tsoone. Dreamfire® küpsetussüsteem LUX M sobib Dreamfire® Kamado Friendy M või teiste kamadodega, mille küpsetusrest on ~38,5cm.

Saadavus: Laos Tootekood: 15747 Kategooriad: ,

Laos
Uuri täpsemat saadavust SIIT

Kirjeldus

Dreamfire® küpsetussüsteem LUX M suurendab Sinu kamado grilli küpsetuspinna kahekordseks lisades juurde teise grillresti taseme. Samuti annab küpsetusüsteem LUX võimaluse kasutada poolkuu kuumusehajutajaid, et luua oma kamados erineva temperatuuriga tsoone. Dreamfire® küpsetussüsteem LUX M sobib Dreamfire® Kamado Friendy M või teiste kamadodega, mille küpsetusrest on ~38,5cm.

Näiteks kasutades vaid ühte poolkuu kuumusehajutajat saad ühel pool grillida liha madalal tasemel otsese leegi peal ning teisel pool kasutada hajutatud kuumust, et grillida kõrgemal küpsetustasemel köögivilju, mis ei soovi otsest kuumust. Komplektis on kaasas ka mugav pajahoidik, millega on mugav teha nt woki.

Küpsetussüsteem LUX M on ühilduv ka muu lisavarustusega nagu näiteks malmrestide, malmist poolkuurestide / malmist poolkuuplaatidega.

 

Sisaldab:

  • 2x poolkuu grillrestid
  • 1x roostevaba pajahoidja
  • 2x poolkuu kuumusehajutajad
  • 1x funtsionaalset riiulisüsteemi