Teenused

Teenused

Lühidalt võib meie poolt pakutava kokku võtta nii:

SUVEKAUBAD

DEKORATIIVKIVIDE, GRILLIDE JA HALJASTUSTOODETE MÜÜK

Looduslike ja töödeldud dekoratiivkivide hulgimüük nii aedadesse kui ka kõnniteedele, lai valik grille ka kõige nõudlikumale gurmaanile ning rõõmustame ka rohenäppe kõige kvaliteetsemate toodetega.

Täpsemate küsimuste korral saada meil edelgran [at] edelgran [dot] eu või kontakteeru telefonidel 50 29 280 või  53 269 289

AIAKUJUNDUS

TEHTUD TÖÖD

Pakume ka aiakujundusteenust.

Täpsemate küsimuste korral saada meil edelgran [at] edelgran [dot] eu

 

TALVEKAUBAD

TRANSPORT, ÜLESPANEK

Pakume transporti nii meie salongist kliendini, jõulupuu ülespanekut ning pärast jõule ka jõulupuu äravedu.

JÕULUPUUDE JAE- ja HULGIMÜÜK

I klassi jõulupuud (kuused, nulud, potipuud) on saadaval meie Jõulusalongides ja e-poes. Hulgimüüki teostame läbi kesklao, võta meiega ühendust!

JÕULUKAUPADE JAEMÜÜK

Kuusejalad, jõuluvalgustus, küünlad jne. Kõik see on saadaval nii meie e-poes kui ka paljudes Jõulusalongides.

JÕULUKAUPADE RENT

Jõulupuu, kuusejalg, valgustus, ehted, ehtimine, kuuse kohalevedu ja ülespanek, hilisem kokkupanek, koristus ja äravedu…

Teeme kõik Sinu eest, et saaksid pühendada tähtsamatele asjadele. Samuti ei pea Sa välja ostma tarvikuid mida hiljem pead vähemalt 11,5 kuud laos kasutult ladustama. Võta meiega ühendust ja koos leiame parima lahenduse!

JÕULUKAUPADE HULGIMÜÜK

Edasimüüjatele pakume kvaliteetseid kuusejalgu, heas valikus jõuluvalgustust, erinevaid küünlaid, ehteid ja lauakaunistusi.

TEENUSED KUUSEMÜÜJATELE

Pakume müügi- ja renditeenuseid kuusemüüjatele. Meilt võid hankida jõulupuud, pakkevõrgu, puuhoidjad, pakketoru, reklaammaterjalid jne.  Võid kõik selle tellida ka täislahendusena, Sinu jaoks jääb vaid müügirõõm.