Maaparandusturvas 280L

-10%

Maaparandusturvas 280L

0 out of 5

8.79  7.91 

Ideaalses maailmas aiamuld varustab taimi kõikide oluliste toitainetega, kuid reaalses elus vajavad taimed lisatoitaineid. Esimene asi, mida teha, et tõsta mullaviljakust oma aias või põllul on mullaparandus.

Suurima mõju taimede juurdumisele jätab just mulla ettevalmistamine ja selle omaduste parandamine. Väga oluline on pinnase poorsus ja muutused pärast turba lisamist. Pinnase poorsus tagab taimedele parema õhu ja veega varustamise. Sellistes tingimustes saab taim võrdselt hästi nii vett kui ka hapnikku. Lisades turvast nii liiv- kui savisele pinnasele, piisavalt kasvab vett ja õhku sisaldavate pooride arv. Oluliselt paraneb taimede hapniku- ja veevarustus. Veevarustuse paranemine soodustab toitainetega varustamist ja soodustab taimede kiiremat kasvu.

Biolan Maaparandusturvas on lubjatud, väetatud spetsiaalne turbasegu mullaviljakuse parandamiseks. Maaparandusturvas sobib nii liivase kui savise pinnase mullaviljakuse tõstmiseks lillepeenardes, juurvilja aias, aias ja põõsaste ja puude juurte multšimiseks.
Soovitud kulunorm heade mullaomaduste saamiseks on 50 l/1 m² kohta. Laotada 5 cm paksune kiht ning hoolikalt kaevata mulda. Savise pinnase korral Biolani Maaparandusturvas kaevata kuni 20 cm sügavusele. Liivase pinnase korral 7-10 cm sügavusele.
Maaparandusturvas tagab hea mullastruktuuri, optimaalse õhu ja vee koguse.

Saadavus: Laos Tootekood: H0023 Kategooriad: , ,

Sulle võib meeldida ka…