Kamado Edelgran keraamiline grill 18´´

-27%

Kamado Edelgran keraamiline grill 18´´

0 out of 5

639.00  469.00 

Edelgran Kamado grilli võid kasutada grilli, ahju, rösteri, shaslõkiahju või suitsuahjuna. Grilli saab ka kasutada pitsa, leiva, pirukate ning küpsiste valmistamiseks. Ehk valmistada kõike mida hing vaid ihaldab. Tänu keraamilisele korpusele sobib aastaringseks kasutamiseks, suvel kaitseb toitu kuuma eest ja talvel külma eest. Saad pikalt ja lihtsa vaevaga hoida ühtlast temperatuuri. Hermeetilisus ja lihtne õhuavadega kuumuse reguleerimine säästab ka kordades rohkem küttematerjali kui tavagrillid. Tänu ovaalsele kujule suunduvad õhuvoolud küpsetamiseks ideaalses suunas.

18´´ on ideaalne grill väiksematele peredele või seltskondadele, seadmele on saadaval ka suurem valik lisavarustust. Grillimisala läbimõõt 38,5cm.

Kamado grillist natuke lähemalt- Arheoloogid on leidnud 4000 aasta vanuseid savist anumaid, mis arvatakse olevat Kamado grillide eelkäijad. Alates sellest ajast on grilled palju muutunud: lahtikäiv kaas, ventilatsiooniavad ning kütmiseks on puidu asemel hakatud kasutama puusütt. Nimi “kamado” tähendab Jaapani keeles ahju või küpsetuspinda.

Grillretseptid asuvad rubriigis: http://www.edelgran.eu/grillretseptid/

Saadavus: Ainult 2 laos Tootekood: 15703 Kategooriad: ,
Saadavus Tallinnas 1
Saadavus Tartus 1

Sulle võib meeldida ka…